Grupa OEX inwestuje w platformę zakupową NextBuy!

ZAKUPOWE ANTYTRENDY 2018, czyli jakich praktyk unikać w zakupach firmowych
4 stycznia 2018
4 powody, dla których branża finansowa kupuje systemy zakupowe
4 powody, dla których branża finansowa kupuje systemy zakupowe
10 stycznia 2018

Z wielką radością informujemy, że Grupa OEX – jedna z największych grup kapitałowych na rynku nowoczesnych usług dla biznesu – zainwestowała w platformę zakupową NextBuy! Niezwykle cieszy nas fakt, że Grupa OEX doceniła ogromny potencjał, jaki niesie nasz system zakupowy oraz rynek cyfrowych zakupów B2B.

Nabycie mniejszościowych udziałów przez OEX E-Business w spółce NextBuy stanowi kolejny krok do uzupełnienia portfolio grupy w zakresie usług biznesowych e-procurement. – Do oferowanych już usług dokładamy nowoczesną technologię, która pozwoli klientom B2B optymalizować proces zakupowy w firmie i usprawniać zarządzanie wydatkami. Rozwiązanie to będziemy stosować do obsługi klientów również w naszej Grupie, co znacznie zoptymalizuje procesy związane z zarządzaniem zakupami – powiedział Artur Wojtaszek, prezes spółki OEX E-Business i członek zarządu OEX S.A. odpowiedzialny za segment E-biznes. Więcej tutaj.

Pragniemy podkreślić, że inwestycja ta jest wielką szansą na rozwój naszego oprogramowania, co z pewnością przełoży się na jeszcze bardziej zaawansowaną i komfortową obsługę procesów zakupowych w przedsiębiorstwach, obsługiwanych przez NextBuy. Jesteśmy pewni, że przyczyni się to do zwiększenia przewagi konkurencyjnej naszych Klientów oraz podniesienia satysfakcji z eksploatacji naszej platformy.

Symbolem przemian jest nowe logo spółki NextBuy, a także odmieniona strona internetowa naszej firmy: www.nextbuy24.com. Znajdą tam Państwo m.in. blog, na którym stale będziemy dzielić się naszą wiedzą ekspercką, jak również niezbędne informacje o naszej ofercie, case studies czy zakładkę Zespół. Przycisk logowania się do systemu NextBuy został natomiast umieszczony w menu głównym, po prawej stronie.

Więcej informacji na temat Grupy OEX znajdą Państwo na witrynie: www.oex.pl.


BEZPŁATNE DEMO

W dniu 25 maja 2018 r. wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako: „RODO”).

W związku z powyższym informujemy Pana/Panią o przetwarzaniu Pana/Pani danych osobowych przez NextBuy sp. z o.o. oraz o zasadach przetwarzania danych począwszy od dnia 25 maja 2018 r.

Administratorem danych osobowych udostępnionych przez Panią/Pana dobrowolnie w celu komunikacji w zakresie oferty oraz usług świadczonych przez NextBuy sp. z o.o., w tym w celu przeprowadzenia demonstracji działania systemu, jest spółka NextBuy sp. z o. o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663 Kielce.

Pani/Pana dane osobowe, po uprzednim wyrażeniu odpowiednich zgód, mogą być przetwarzane w celach marketingowych administratora danych lub podmiotów współpracujących z administratorem danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie umowy powierzenia, przepisów prawa lub podmiotów, co do których wyraziła Pani/Pan odpowiednią zgodę. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, żądania zaprzestania przetwarzania swoich danych oraz żądania ich usunięcia.

Informujemy, że podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym użytkownika pliki „cookies” jest NextBuy sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach przy ul. Karola Olszewskiego 19C, 25-663.

Przysługuje Panu/Pani między innymi prawo do żądania dostępu do przetwarzanych danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw określonych w RODO.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności.

Zgadzam się   /   nie teraz